Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ebay-en rendelek valamit...

Ha ebay-en rendelek valamit miért ilyen olcsó a szállítás? Tényleg 494 Ft-ba kerül?

Figyelt kérdés

Pl:


Termék ára 3 464,92 Ft

Szállítás Magyarországra 494,49 Ft

Ár,amely tartalmazza a következőt: Szállítás 3 959,41Ft


2012. febr. 1. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Most én honnan tudjam, hogy te mit honnan és hogyan rendelsz?

Egyébként, van aki ingyen kipostázza az egy dolláros cuccot Hong Kongból...

2012. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy honnan szállit az illetö, mit rendeltél, és hogyan küldi. Adott esetben közönséges levélként könnyen lehet - csak akkor nem biztos, hogy egyben megérkezik sérülések nélkül.
2012. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Angliából. Az a kérdésem, hogy a szállítás 494,49 Ft. Miért ilyen kevés? akkor itt összvissz 3 959,41Ft-ot kell utalnom?
2012. febr. 1. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, annyi és annyit is kell utalnod..

Van díjmentes szállítás is Kínából..

Vettem 6 db képernyővédő fóliát a telefonomra, írd és mondd talán 600Ft volt cakk-pakk..

Értem-nem értem, ennyi volt, megjött.

2012. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És Angliából hány nap alatt érkezik meg a csomag? Nem tudod véletlenül?
2012. febr. 1. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
kb. 2 hét
2012. febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok esetben nem annyi a szállitási költség ténylegesen, de az eladónak jobb, ha azt tartja alacsonyabban, mert máshogy adózik utána. De ettöl neked nem kell többet fizetni, ez csak neki számit könyvelési szempontból.
2012. febr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyiba kerül amennyi oda van írva, elég sok cuccnál ingyenes is. Ha nagyobb/nehezebb cuccot rendelnél többe kerülne.
2012. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!