Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most várjuk az 1 babát. Eddig...

Most várjuk az 1 babát. Eddig nekem és a páromnak nem volt elég 200 ezer (mindenre) akkor hogy jövünk ki . ezután. A többi család hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 18:10
 1/7 anonim válasza:
100%
Mi 100.000 ft-ból élünk 4-en.Ugy-hogy nem foglak sajnálni.Egyébként meg kínai,turkáló,alap kaják,semmire nincs pénzünk.Én pedig nem tudok semmit tenni ,mert ebbe születtem bele.Ha akartál volna te is lehettél volna gazdagabb.
2009. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia!Engem még terhesen elhagyott a párom,és azóta egy fillért nem fizet a kislány után,én havi 85 ezer forintból élek a most fél éves kislányommal.Hónap elején megveszek mindent ami kell neki(tápszer,pelenka,bébiételek),magamra szinte semmit sem költök a kaján kívül.Mondjuk nekem a szüleim segítenek,ha kell,de próbálom beosztani a pénzt.Ilyenkor hónap végén szinte már nincs pénzem.A babára nagyon sok pénzt kell költeni,de meg lehet oldani.Gratulálok,legyél boldog és ne idegeskedj.
2009. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
200 ezerből albérletet fizetünk autót használunk(aminek mostanság mindig van baja)kaját veszünk ruházkodnánk....félre is kéne tenni..meg jön a baba és jo lenne egy lakás hitelen is gondolkozni..
2009. máj. 30. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet oldani. Mi is albérletet fizetünk, kb.180ezerből élünk (férjem,6hós babám és én). Hó elején megveszünk mindent a picinek ami mindig kell,befizetjük a számlákat a maradékot meg beosztjuk. A legtöbbet magamon spórolok,a babám az első,ő nem szenvedhet hiányt semmiben
2009. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy gond, ha nem sajnállak? :-)

Amit hanyagolhattok, azt most hanyagoljátok is, tehát pl. el lehet adni a kocsit, főleg, ha amúgy is veszteséges, vásároljatok a legolcsóbb helyen, ahol tudtok. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Nálatok szegényebb emberek is meg tudják oldani.

2009. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Saját tapasztalatot nem tudok írni (18 éves vagyok), de mikor én kicsi voltam, nem voltunk túl gazdagok. (Édesapám hosszú ideig munkanélküli volt, gyakorlatilag anyu keresetéből éltünk hárman). Amit akkor gyerekfejjel láttam: én semmiben sem szenvedtem hiányt, tehát játékokat, ennivalót, mindenfélét megkaptam. Anya pl. kozmetikushoz sosem járt, fodrászhoz is csak havonta- kéthavonta. Apu haját mindig ő vágta. Nekem nem tudtak mindig új ruhákat venni, ismerősöktől kaptunk, azokat anya ha kellett megvarrta, javítgatta. Volt egy csomó kisruhám, amit anya varrt, kötött, horgolt. Ezek csak tippek, és tényleg számszerűsíteni sem tudom, hogy mennyi pénzből éltünk, sőt akkor ez nekem fel sem tűnt, csak így visszagondolva, meg abból, amit így utána meséltek. Szóval próbáljatok meg spórolni olyan dolgokon, mint pl a kozmetikus, mert ha nagyon muszáj, azt otthon is meg tudod csinálni magadnak, vagy kérd meg egy barátnődet, hogy segítsen. Remélem, azért tudtam valamennyire segíteni! Sok boldogságot és egészséget a babához és a babának is! :)
2009. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el ha ott lesz a baba ő lesz az első és nem te magad. Majd megtanultok sok mindenről lemondani a baba javára.

Ez általában magától kialakul!

Ne aggódj! És való igaz az is hogy mások sokkal kevesebből is kijönnek, persze nagyon nehéz az, de kibírják.

2009. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!