Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni milyen...

Soldierkrisz kérdése:

Tudnátok segíteni milyen támogatást, segélyt vagy hasonlót lehetne kérvényezni? El vagyok jelenleg keseredve!

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron végeztem el a sulit, de még most is járok egy esti képzésre. Augusztusban beregisztráltam a munkaügyi központba és most december és januárban dolgoztam közfoglalkoztatásban. Ez a 2 hónap most megszűnik :(Sajnos az élet úgy hozta hogy egyedül lakom egyedül kell fenntartanom egy 60nm-es házat, de most hogy maszekolni sem tudok és nem tudom találok-e munkát hogy fogom tudni!

Tudnátok esetleg javasolni valamit ha nem kapok még egyelőre álláskeresési támogatást sem akkor milyen más támogatást lehetne igénybe venni? Szociális segély? Fűtési támogatás vagy mit lehetne? Nagyon el vagyok keseredve jelenleg!



2012. jan. 29. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
munkát keresel egyáltalán?
2012. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Menj be az önkormányzathoz, ott meg tudják mondani, milyen segélyt adhatnak.

A ház hozni is tud pénzt: ha van két szobád, az egyiket add ki albérletbe. Ha csak a rezsit fedezi a bérlő által fizetett összeg, már előrébb vagy.

2012. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nem keresek itt ülök a babérjaimon a topjob-ot, jobinfot, professiont látomásból sem ismerem nem küldtem még el az önéletrajzot sem csak kb 100 helyre és nem érkezett még reagálás sem kivéve a értékesítős dolgokat amikor edényeket kell rásózni 200 ezerért emberekre! Amiből köszönöm nem kérek!
2012. jan. 29. 14:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ezen én is gondolkoztam csak hát a fűtési rendszer nincs kiépítve mert nincs rá pénzem...egy konvektor van a szobámban meg a fürdőszoba van fűtve egy kis kályha által.
2012. jan. 29. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:

most akkor mondjam azt, hogy nagyon sajnálom, hogy nincs fűtésed? nekem sincs, sőt mielőtt megszólalnátok, hogy internet van, nem az sincs, nem otthon vagyok, sőt tv-m sincs, tűzhelyem sem...


ha írnád, mihez értesz, merre laksz, és hány éves vagy, akkor talán kapnál néhány tippet, hol és hogyan keress állást

2012. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az önkormányzatnál kérhetsz lakásfenntartási támogatást.Igaz, hogy az csak pár ezer ft, de a semminél több. Segélyt nem kaphatsz, mert ahhoz 1 év regisztrálást kell igazolni, az meg csak augusztusban lesz meg.Na de annak az összege is 22 800 ft,éhen halni is kevés.Van még egy hónapod, addig muszáj lesz munkát találnod! Próbálkozz személyesen, az internetes keresés ritkán jön be. Merrefelé laksz, mihez értesz?
2012. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!