Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyiért adjam el ezt a...

Mennyiért adjam el ezt a bélyeget?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen bélyegem:

[link]

Ugyanilyen pötty van a J betű alatt. Amúgy postatiszta. Katalógusban olvastam, hogy ez hibásnak számít, ott 2000-et írtak. Ennyinek megfelel? Várom a válaszokat!


2012. jan. 19. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol akarod eladni. Ha vaterán vagy ilyesmin, akkor nyugodtan adhatod ennyiért, s ha nem viszik el, akkor mehetsz lentebb az árral.

Ha egy árushoz viszed, aki bélyegeket, régi érméket, kitüntetéseket ad-vesz, az nem sokat fog adni érte.

2012. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez ér valamit? Nekem komplett sorozatok vannak ezekből a megörökölt bélyeg albumban. Több tucat.. lehet hogy egy vagyon mellett alszom?:D
2012. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, ha sok sorod van, akkor sokat ér. Ha postatiszták, akkor még többet. Ha vannak köztük nyomdahibásak is, akkor meg pláne. Szerezz be egy 2011-es bélyegkatalógust, abban találhatóak árak. Ez az egy azért ér 2000-et, mert nyomdahibás, vagyis az a pont nem kéne oda. Tehát mondom: Szerezz egy katalógust, mert ha vannak hibás bélyegeid, azok akár milliókat is érhetnek!
2012. jan. 21. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ér, csak kicsit utána kell járni, hogy mi és mennyit ér. Nyilván nem 100ezreket, de ha sok értékes, ritka bélyeged van, akár annyit is érhet.

Én is szoktam venni ilyen bélyegeket, mert apukám gyűjteményét folytatom.

MOndjuk neki könnyebb volt, mert fiatalkorában sokat levelezett és így több bélyeget gyűjtött, meg gyűjtöttek neki.


Én amiket vettem (bélyegek) volt ami sor volt (nem postatiszta), volt ami blokk. Igaz, hogy nem túl drágán vettem kb. 80-100 Ft-ért a sornak darabját és a blokkot olyan 500 Ft-ért.


de mivel a te bélyeged különleges, keveset adtak ki belőle, ezért értékesebb. Pláne, hogy postatiszta.


Úgyhogy mindenkinek ajánlom!

2012. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!