Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Onlinepenzkereses. Net kamu...

Onlinepenzkereses. Net kamu vagy tényleg működik?

Figyelt kérdés
Ki is próbáltam játékpénzel, kiszámoltam hogy amit ír az ugyan rossz, mert 75 euro semmi, hiszem akár még 300 euro fölött is van esély veszíteni, de 500 - 600 euro fölött már nem sikerült veszíteni egyszer sem. a kérdés hogy ez a rendes pénzes játékban is így van? mert ha igen, akkor tényleg megkereshető vele a napi 37e forint is. valakinek van erről bármi tapasztalata?
2012. jan. 18. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az onlinepénz keresés jövedelmező lenne, akkor nem lennének tele a hajnali buszok dolgozó emberekkel:) Nyilván ha játékpénzel játszol, a program igyekszik úgy kerekiteni, hogy elnyerje a bizalmad ez a fajta "pénzkeresés". Valódi összeggel, közel sem biztos az ilyen siker.
2012. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ez, mert legalább egy linket betehettél volna, de nyilván azért veszít 300 euró alatt, hogy annál többet tegyél be.
2012. jan. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100 éves kamu. Úgy hívják, Martingale
2012. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30 euróval nyertem 150 eurót! Már kezdtem elbízni magam és utána jött a szokásos bukta.Pedig ugyan azzal a taktikával játszottam.Mind elment pillanatok alatt.
2012. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!