Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladjuk-e most az anyukánk...

Eladjuk-e most az anyukánk után örökölt lakást, vagy várjunk még a gazd. Helyzet miatt? Nem sürgős, de most vannak érdeklődők, viszont nem tudom, hogy mi lesz a Ft-al!

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ha engem kérdezel, ha most van érdeklődő (normális árért!!) akkor most kell eladni, kivéve ha valami nagyon frekventált helyen van és bármikor tuti eladható, mert sokan évekig próbálják eladni. Ha ennyire aggódsz a forint miatt váltsd át a pénzed svájci frankba, legfeljebb ha erősödik a forint elbuksz néhány %-ot
2012. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetro ***** válasza:
a forinttal semmi nem lesz. viszont a lakást most csak nyomott áron tudod eladni.
2012. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a nagy baj, hogy mostanság alig van érdeklődő. Normális áron pedig szinte egyáltalán nem lehet eladni. A lakásárak a béka feneke alatt vannak. A prognózis szerint ebben az évben még lejjebb csúsznak. Aki ma el tudja adni, adja el gyorsan, ha pedig bízik a gazdasági helyzet fellendülésében és tud várni, 5-8 évet simán elvárogathat.

Tegnap adtam el a családi házamat tizenegy/!!!/ év után.

Mélyen áron alul. Az angol vevő még azt is kitalálta, hogy hagyjam ott a berendezést/!/, mert nekem sokba kerülne a szállítás is. Azóval a 12 millióra tartott ház elkelt 8,5 millióért tokkal-vonóval, vagyis /nem akrámilyen/ teljes berendezéssel. Csak a személyes tárgyaimat /képek, könyvek/ vihettem magammal. Így is boldog vagyok.

szállítás

2012. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adjátok el most ha van érdeklődő. Az ingatlanárak meg hellyel-közzel annyin állnak amennyit az ingatlanok érnek (én további esést jósolok a következő évekre a fizetőképes kereslet csökkenése és a recesszió miatt).
2012. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb ma egy veréb, mint holnap egy túzok. Régi magyar szólás, ami most is aktuális. Ha megveszik, add el a lakást. Az ára 2-3-4 év alatt szépen kamatozhat. Kóbor János a 300 mlliós villájáért 127 milliót szeretne kapni, mert kell neki a pénz és talán a fent idézett szólás is ketyeg a fejében. Még több eladó lakás lesz, fillérekért lehet jobbnál-jobb lakásokat, házakat kapni. A vevők duskálnak és diktálnak.
2012. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!