Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy logikus, célszerű az...

Hogy logikus, célszerű az újság kihordást csinálni, illetve a fizetés menyire számít ebben a körben jónak?

Figyelt kérdés

Még csak ma hívtam fel a hirdetőt, holnap találkozunk és beszéljük meg a dolgokat.

Egyenlőre a következőket tudom:

Egyszerre 4-5 féle újságot kell kihordani, azt mondta az úr hogy ez területenként kb.2-2500db újságot fog jelenteni.

Az újságokat két részletben kapom meg, az egyik adagot hétfőnként amit kedd és csütörtök között kell kihordani, a másik adagot pénteken, amit vasárnapig kell szétszórni.

Az újságokat házhoz hozzák.

Azt még nem tudom pontosan mekkora a terület, ezt holnap fogom megtudni.

Ezért 7000Ft-ot mondott hetente.


Célszerűség?Arra gondoltam hogy a kapott területet 2 felé osztom és pl. kedden megcsinálok délelőtt 1 részt, utána délután a másik részt, majd szerdán a másik 2 részt ugyan úgy délelőtt délután.

Vagy csak 2 részre osszam és egyik nap az egyik egy délelőtt alatt a másik nap a másik?

Hogy célszerűbb ahoz hogy végezzek is vele, ne is legyen egyszerre olyan megterhelő és azért itthon is tudjak lenni a családdal?

Gyalog fogom hordani.


2012. jan. 12. 19:35
 1/1 csibexke ***** válasza:

szerintem tök mindegy. Mindenképp kikell hordani a darbszámot.

én megtervezném az utvonalat,ne keljen potyára kilométerekkel többet gyalogolni naponta :)

2012. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!