Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A munkaügyi központban tudnak...

A munkaügyi központban tudnak álláslehetőséget javasolni?

Figyelt kérdés
Volt már aki így jutott a munkájához?
2012. jan. 12. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk ki vannak rakva az irodában a hirdetőtáblára, a dolgozók nem fognak javasolni esetleg adnak egy lapot, amin fel vannak sorolva.

Tavaly még a diplomás iroda küldött nekem email-ben lehetőségeket, de már megszűnt az iroda is, a levél is.


Most, hogy a szociális irodába is bementem egy év után, onnan kiközvetíthetnek közmunkára, de az ugye nem rendes állás.

2012. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnézem a hirdetőtáblát. Kár hogy az iroda csak délelőtt van nyitva.
2012. jan. 12. 13:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyszer ajánlottak egy biztosítási ügynöki melót. Kössz mondtam.


Egyébként tényleg ki van rakva a faliújságra.

2012. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Kár hogy az iroda csak délelőtt van nyitva."


Csoda, hogy még nyitva van, mikor tegnap óta onnan is szórják ki az embereket...

Szerintem ha tudnak valamit, most inkább a volt kollégáiknak fogják ajánlani :P

2012. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk már tavaly megszűnt az a munkaügyi ahová jártam.

Bezárták a pályakezdő irodát, átraktak 2 darab asztalt az összes munkanélkülit ellátó részre és most a maradék néhány ügyintézőre lehet várni órákig.


A www.afsz.hu oldalon is vannak fent állások, mondjuk úgyis fel kell hívni őket vagy be kell menni, mert ritkán van más elérhetőség.

Ez nekem külön szívás, nem vagyok pesti de ott keresek diplomás állást, egy-egy munka miatt nem fogok felmenni a Ráday utcai irodába, de még telefonálgatni sincs pénzem.

2012. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"egy-egy munka miatt nem fogok felmenni a Ráday utcai irodába"


Már az is megszűnt. Mármint a Ráday, a diplomások és pályakezdők speciális munkaügyi központja lenni. Most egyszerűen a IX., meg még néhány másik kerület munkaügyi központja, és csak az mehet oda, aki lakóhely szerint oda tartozik, mint az összes többi másik munkaügyibe. Végülis logikus, minek fenntartani speciális munkaügyi központot, mikor most már a diplomást is ugyanúgy lehet küldeni csatornát tisztítani...


Aztán látom, ahogy tapsikolnak a fórumokon az újabb közig létszámleépítés felett. Hogy "nagyon helyes, ennyi ingyenélővel kevesebb!". Aztán ugyanezek majd rázzák az öklüket pár nappal később, hogy hány órával többet kell várni, ha el akarnak intézni valamit. Mert a főnököket nem rúgják ki sose, csak aki ténylegesen dolgozik ott valamit minimálbérért.


Kretén, elmebeteg ország ez, kormányzati ciklusoktól függetlenül már huszonakárhány éve, és jól megérdemlik egymást a szemét politikusok meg a hülye nép... nem is lesz itt soha semmi.

2012. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még ma az afsz oldalán valahol láttam a Rádayt, akkor ezek szerint csak a kerület miatt? Végig sem olvastam, mondom én ezzel nem tudok mit kezdeni, hiába lenne jó munka, mert nem tudok elmenni személyesen abba a munkaügyibe.
2012. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt láthatóak az új változások.

A Ráday, mint "Diplomások és Pályakezdők Munkaügyi Központja" megszűnt, egyszerű kerületi kirendeltség lett belőle.

2012. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na, szép kilátások.

Köszönöm a válaszokat.

2012. jan. 13. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!