Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki kapott már értesítést...

Valaki kapott már értesítést arról, hogy elvették a bérpótlóját, mert nincs meg 2011-ben a 30 napja?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ma arról kaptam értesítést, hogy 22.800 Ft-ra csökkentik februártól. Rohadjanak meg!!
2012. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én még arról sem kaptam, de már több mint egy hónapja tudok róla. A 2012-ben várható változások között szerepelt, amikor a 30 nap kötelező munkaviszonynak próbáltam utánakeresni.

Azért csökkentették le a segélyt, hogy "munkára ösztönözzön", csakhogy nincs munka, akárki akármit mond. Néhány nagyon okos ember nemrég itt a GYIK-en kampányolt, hogy munka van, csak sokaknak "büdös", ezen úgy felhúztam magam.

2012. jan. 17. 09:16
 3/4 anonim ***** válasza:
A költségvetési hiányt akarják csökkenteni, de azt nem így kéne, hogy a munkanélküliektől veszik el azt a keveset is. Képesek és még tovább csökkentik. Hát akkor én se dolgozom le a 30 napot, csak 24-et!
2012. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem nincs 1 napom se, mivel az ügyintéző azt mondta decemberben, hogy "sorry, január 1 a dátum" holott mindenhol a felülvizsgálatot megelőző 1 évről volt szó, az én felülvizsgálatom pedig tavasszal volt.

Azt mondta, hogy januárban küldi a papírt, még nem kaptam, de mivel decemberben már 3x voltam bent az önkormányzatnál, nincs arcom újra bemenni, hogy mi újság, mert ha tavasszal lesz, akkor háztartási alkalmazottnak valaki bejelent, és meglesz. Mivel úgyis kiküldik a változásról az értesítést, akkor bemegyek, hogy sikerült-e már értelmezniük a jogszabályt, vagy mi van.


Egyébként csak egy példa.

Aki 93000 Ft-ot keres mint, 60.000 Ft nettót kap.

Az előző évben majdnem 70.000 Ft volt.


Aki keres 300.000-t, most kap 192.000 Ft-ot.

Az előző évben pedig 180 valahány ezret kapott.


Engem ez akaszt ki.

2012. jan. 17. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!