Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet a neten ingyen...

Hol lehet a neten ingyen eladó lakást hirdetni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
expressz.hu
2009. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Apronet.hu, Toplak.hu, Aproingyen.hu, Hirdetéslap.hu, Hirdetésonline.hu... rengeteg van! Mind-mind ingyenes.
2009. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

"ingyen eladó lakást"


szerintem ide kellene egy vessző. mert ingyen én is megveszem... :D:D:D


de komolyra fordtva a szót.

szerintem ne akard ingyen hirdetni.


szerintem menjél egy egy ingatlanközvetítőhöz. igaz, hogy jutalékért dolgoznak, de sok helyen meghírdetik, képeket raknak hozzá stb.

mi nemrégiben vettünk lakást, és meg sem néztünk olyanokat, amihez nem voltak képek és alaprajz.

2009. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
46%

Én is azt hittem a lakás van ingyen:-)) Hát el is vittem volna:-))

Express.hu-n lenne értelme csak készíts képeket minden helyiségről és magáról a tömbről is..

2009. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
46%

ingatlan.com

Ha képeket is akarsz hozzá feltölteni, azért fizetni kell, de egyébként ingyenes. Azt hittem, hogy képek nélkül senki nem nézi meg, de már másnap telefonáltak ketten!!! Az expresszes hirdetésemre viszont SENKI sem reagált...

2009. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is csodálkoztam hogy ingyen van a lakás:D
2010. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!