Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sciennetről tapasztalat?

Sciennetről tapasztalat?

Figyelt kérdés

Van köztetek, aki találkozott a lehetőséggel? Éltél vele? hogy alakult? Mint vásárló, vagy mint vállalkozó csatlakoztál?

Mesélj pár szót légyszi


2009. máj. 20. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Volt már a kérdés!

Szcientológusok! KERÜLD EL ŐKET NAGYON-NAGYON MESSZIRE!!!

2009. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Olvastam, 3 válasz volt.

De gondoltam azóta talán más tapasztalat is van.

Amúgy meg a szcientológia egy vallás, a sciennet pedig egy mlm rendszer. Kicsit más a kettő, ne keverjük.

2009. máj. 20. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Én használom a rendszert,vásárlási szokásaimat teljesen megváltoztatta. Sokkal tudatosabb vásárló lettem. Eddig nem foglalkoztam a hazai vállalkozókkal, de felnyitották a szemem, már a multikat kerülöm. Egyre több embernek mondom el a rendszert, és szerencsére egyre többen értik meg a lényegét. Szerintem jó dolog, ráadásul anyagi haszonnal is jár. Ja és nem kell vállalkozói hozzá, inkább egy pénzkereseti lehetőségnek nevezném, nem vállalkozásnak.
2009. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

nekem minden hasonló dolog gyanús

miután ketten is csatlakoztattak volna rövid időn belül, megnéztem a honlapjukat, nem győzött meg

olyan mint egy rózsaszín felhő, amit bármikor elfúj a szél, majd "nagy idők jönnek"

2009. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
55%

Én örülök, hogy a rendszer tagja lehetek! Átlátható és nincsenek rejtett költségek! Ha regisztrálsz, csak nyerhetsz vele!

Amennyiben kérdésed van, írj nyugodtan, megpróbálok segíteni.

2009. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

hát... én még friss regisztrált vagyok, éppen hétvégén látogattam el egy ilyen boltba, egy kis élelmiszerüzlet volt, drágának és üresnek találtam, azután elmentem egy sciennet partner hentesboltba, az is nagyon drága volt

csak azért, hogy kedvezményt kapjak nem fogok drágábban vásárolni

ennek így nem igazán tudtam hasznát venni


a rendszerbe, pedig soha nem fogok 10 ezreket befizetni

2009. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem szabad bedőlni az ilyeneknek. Szépen hangzik meg minden én is voltam sciennetes tájékoztatón. A szüleim pedig már sok ilyen céggel találkoztak és mind kudarcot vallott. A kisembereket áhítják hogy nem kell műszakolniuk mert majd ebből mennyi pénzük lesz meg pár és alatt annyi jogot szednek össze hogy a 2 milliós jogdíjból megélnek. Mese az egész. Egyébként a híradóban volt hogy a cég ellen már eljárás is indult...
2010. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!