Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok megbízható itthonról...

Tudtok megbízható itthonról végezhető munkát SOS?

Figyelt kérdés

Tb és jogi végzettségem van, de egyből jött a gyerek és mivel addig minden manink a férjem és az én iskolámra ment el nem vagyunk a helyzet magaslatán finoman szólva.... Vmi itthonról végezhetőt keresnék, amivel kicsit hozzájárulnék a háztartáshoz, mivel úgy néz ki mindenünk most egyszerre megy tönkre... mosógép, robotgép, kazán, vízvezetékek....még jó hogy a gyereknek nincs komoly betegsége....

Itthonról végezhető munka érdekelne, nógrád megyei vagyok, falun élek. Tudok gépelni is, varrni, sütni-főzni :) tanácsot adni...kreatív is vagyok... csak pénzem nincs belőle... Ötlet?


2011. dec. 26. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Íme egy honlapcím: www.otthondolgozni.5mp.eu


Én is dolgoztam nekik, nagyon korrekt dolog. Nem keresed vele magad halálra, de időráfordítástól függően havi 20- és afölötti összeget lehet vele keresni.


Ha van kérdésed, szívesen válaszolok. Sok sikert!

2011. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!Nekem egy tuti tippem,én is ezzel foglalkozok.Van egy 1,5éves kisfiam mellette napi 2-3 órában tudom csinálni.Ez internetes munka,de nekem bevált!30-35ezer forintot hoz havonta,ez is segítség.De lehet persze többet is keresni vele.

Írj emailt és megbeszéljük!

otthondolgozok@citromail.hu

2012. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!