Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék pénzt?

Hogyan szerezhetnék pénzt?

Figyelt kérdés

Természetesen legálisan gondolom és nem milliokat..

Szóval diák vagyok de munkát nem találok sajnos sehol, nem meglepő ha a felnőtteknek nincs hely diáknak miért lenne...

Gondoltam olyanra, hogy eladok cuccokat vaterán vagy ilyesmi helyeken de amiket kiraktam semmit nem vesznek, pedig nem adom drágán. Talán rossz helyen próbálkozok? Vaterára még nem regisztráltam mert pénzes a dolog.

Mit ajánlotok? Esetleg oldalt ahol meg lehet próbálni eladni vagy valami trükköt, bármit szivesen fogadok sajnos lenne hova tenni a pénzt:)


2011. dec. 21. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyd a vaterát, mert halott az egész, és a kutya nem nézi már! Van kb 800 aktiv tagja, azok se ma jöttek le a falvédőről, ráadásul lehúznak a befizetendőkkel, meg a dijakkal!


Számoljunk picit:


Nyitsz egy bankszámlát alapból 3-6 ezer forintba kerül plusz a havi számlafentartási dij.


Veszel egy telefonkártyát amiről regisztrálsz 2 ezer forint.


Tovább már nem is sorolom, de ennyit már be kell hoznod és még be sem léptél az oldalra!

2011. dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha el akarsz adni menj ki a piacra! Máshol úgyse lehet, az internetet nem azok nézik akiknek pénzük van akármire is!


Pl 100 nyugdijasból jó ha 10 be tudja kapcsolni a számitógépet!

A maradék 90 meg örül ha a mobiltelefonnal elboldogul!

2011. dec. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát a piacra nem mehetek ki 5 cuccal pl:)

kártyám az van nem kéne végülis csinálni...

2011. dec. 21. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!