Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önéletrajzba mennyi idő után...

Önéletrajzba mennyi idő után lehet beleírni egy munkát?

Figyelt kérdés
én spec. diákmunkára gondolok. már 2 hónapja dolgozok ugyanazon a helyen.
2011. dec. 19. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor már beleírhatod,de szerintem csak így vaktában ne gyárts önéletrajzot,hanem mindig akkor,amikor egy konkrét,általad megpályázni kívánt állás van.

S akkor is csak az oda releváns tapasztalatokat írd be.

2011. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az miért baj ha beleírom hogy dolgoztam? legalább tudják hogy csináltam valamit az életbe és nem csak apa pénzét költöm és otthon ülök.
2011. dec. 19. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
A diákmunkákra csak akkor kell nagyobb hangsúlyt fektetni, ha szakmába vág. Egyébként odaírod, hogy ettől eddig diákmunkák, zárójelben meg néhány példát, amiket csináltál. Az elméleted, miszerint látszik, hogy dolgoztál, jó lenne, csak azon bukik meg, hogy annyit nem foglalkozik egy felvételiztető az önéletrajzoddal, hogy ilyet végiggondoljon. Rááll a szeme arra, hogy keresse azokat a szavakat, amik fontosak, ha megtalálta, akkor jó, ha nem, akkor az önéletrajzod megy a levesbe. Ergo minél több nem kapcsolódó munkát írsz fel, annál valószínűbb, hogy a lényegeset nem fogja megtalálni.
2011. dec. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem.köszi :)
2011. dec. 21. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!