Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék kölcsönt kérni,...

Angel-1107 kérdése:

Hogy tudnék kölcsönt kérni, ha nincs fedezetem, bárlistán is vagyok. Van 1 éve munkahelyem, de nem vagyok bejelentve, igy nem kapok munkáltatoit se?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne a pénzre pont most Karácsony elött, mivel van egy 7 éves kislányom. Magam miatt nem kéne. Kihez forduljak. Nekem magán személy kéne akinek a lehetö leghamarabb visszafizetném.
2011. dec. 13. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha magánszemély kell akkor ott van:

-szülők

-testvérek

-rokonok

- jó barátok

-ismerősök

-kollégák


Ha egyik sem tud adni akkor ott van a

-provident

-uzsorások

-idegenek..


Normális idegenektől nem fogsz kölcsönt kapni.

Én jó anyagi körülmények között élek.Nem gond akár fél milliót is kölcsön adni,de akárcsak én,szinte senki nem fog a két szép szeméért kölcsönt adni idegeneknek..

Én is csak olyanoknak adok kölcsönt akiket ismerek,és 100%-ban megbízom bennük..

Szerintem ezért nem fogsz becsületes normális ember adni csak úgy..

2011. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy bármennyire is jó lenne most a kislányodnak valami ajándékot venni, NE KÉRJ KÖLCSÖN!!!


A kölcsönt vissza kell majd adni és jövőre még nehezebb lesz az élet, még nagyobb bajba sodródsz...


Elmondom neked, hogy én sem tudom, mit fogok a két gyerekemnek karácsonyra adni, pusztán a havi fizetésem van, amiből imádkozva ki tudom fizetni a számláinkat, ennivalóinkat ÉS KÉSZ!...


Mikulásra még tudtam nekik venni novemberben 1-1 mikulás csomagot...

A lányomnak tegnap volt a névnapja, erre kapott egy olcsó kis plüssmacit (aminek nagyon örült)...

A fiamnak ma van a születésnapja, neki már semmit nem tudok venni!... :-[


Leülünk és elmagyarázom nekik, hogy NINCS!...

Megölelem, megpuszilom őket, és elmondom, hogy nagyon szeretem mindkettőjüket!...


1-2 napig biztos könnyebb lenne, ha kölcsön kérnék, de utána mindannyiunknak lenne sokkal rosszabb!

Én úgy gondolom, hogy nincs jogom a gyerekeimet ilyen helyzetbe hozni.


Szerencsére van műfenyőfánk, díszeink, a lakást feldíszíteni nem kerül pénzbe, majd sütök valami finom sütit karácsonyra, sütünk almát, gesztenyét... :-))


Szóval, én azt tanácsolom, hogy ne kérj kölcsönt!!!

2011. dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Teljes egészében igazat adok a második írónak..

Csak annyit tennék hozzá,hogyha ajándékra kellett volna a kölcsön akkor inkább készíts valami ajándékot.Nem kell rögtön venni egy drága barbi babát,hanem lehet jópofa ajándékokat is csinálni aminek a gyerekek is örülnek..

2011. dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van..köszönöm nektek hogy felnyitottátok a szememet..
2011. dec. 15. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!