Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vodefonnál mennyi az egyenlege...

Vodefonnál mennyi az egyenlegem? (előfüzetéses)

Figyelt kérdés

vodefonnál, olyan csomagba vagyok hogy mindenkivel 20 ft ért beszélek percenként, és ebből 3ezer ft ot beszélhetek le, ha túlépem drágabb vmenyivel. de nem is ez a lényeg hanem lekérem az egyenlegem ezt írja: Netto egyenlege 358 ft percei összesítve 8, sms opció 999


és jön egy baromi magas számlám ami szerint átléptem a 3000 ezret. nos akkor miről is tájékoztat? nem úgy kéne lennie hogy 3000 ig beszélek 20 ft ért, amit alapból ki is kell füzetnem, és ha ezt átlépem akkor kéne többnek lennie 3000 nál.


lényeg hogy tudni akarom mikor áljak le 1 hónapba a telefonálással. hogy ne lépjem át a 3000-et. gondoltam mielött elmeek panaszkodni vodefonhoz itt bekérdezem, hátha vki tud vmi okosat javasolni :) megsporólna 1 úttal.


2011. dec. 8. 16:58
 1/2 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem hogy a következő hónap elejétől kértem egyfolytába az egyenleginfomat (akkor még 0ft ot írt), hogy rájöjjek hogyan is működik. de még nem sikerült rájönnöm hogy mikor is áljak le a telefonálással.
2011. dec. 8. 17:03
 2/2 anonim ***** válasza:
3000 ft-on felül gondolom fizeted az sms opciót is.. Meg ugye az egyenleg lekérdezése sem ingyenes. Miért nem kérsz egy hónapban egy részletező számlát?
2011. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!