Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen otthonról végezhető...

Milyen otthonról végezhető internetes munkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Én már próbáltam például a Kuponvilágot,de hiába működő cég,jó nagy átverés volt! Valami olyan kéne ami tényleg fizet és annyit kereshetek vele amennyit dolgozok és nem másokon múlik a jövedelmem! Fontos lenne nagyon! Köszi!

(Bocsi a hülye megfogalmazásért,de a rendszer abba ia beleköt hogy hogyan fogalmazom meg a kérdést!)


2011. dec. 2. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezen a téren szerintem a fordítás a legbiztonságosabb, bár persze ahhoz kell nyelvismeret és gyakorlat is. Nem tudom, hogy neked ezek rendelkezésedre állnak-e, de ha igen, akkor ez mindenképp egy olyan irány, amit érdemes megcélozni. Kiadók, weboldalak, szabadúszás... rajtad áll, ami tetszik.


Hasonló, bár már akár nyelvtudás nélkül is végezhető dolog a szimpla cikkírás olyan témákban az azokkal foglalkozó oldalakhoz, ami téged is érdekel, és amihez értesz is, vagy legalábbis amiben szívesen képeznéd magad.


(Ja, a fentiek egyikénél sem kell arra várni, hogy valaki hirdessen, anélkül is jelentkezhetsz direktbe olyan helyekre, ahova megfelelőnek érzed magad, mert néha úgy is be lehet jutni; nekem is bejött már ez a módszer.)


Esetleg ami még ilyesmi, bár már külön képzés kell hozzá, az a grafikusság/designerség és a programozás/weblapkészítés. Ha van hozzá affinitásod, érdemes beruházni egy tanfolyamba, mert ezek elég keresett dolgok, és nem is fizetnek rosszul.


Most így elsőre kb. ennyi jutott eszembe, de ha még más lehetőségek is érdekelnek, akkor itt is körülnézhetsz: [link]

2011. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!