Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék 20 000 ft-ot?

Hogyan szerezhetnék 20 000 ft-ot?

Figyelt kérdés
rövid időn belül 20000-ftra lenne szükségem hogy meg tudjam venni azt amit szeretnék. elképzelésem sincs honnan tudnám összekaparni, sulizok napközben újsághordással pedig száz év lenne mire összegyűjteném. szülők biztos hogy nem adnának, segítsetek hogy tudnám mégis megszerezni:(
2009. máj. 12. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van valami felesleges holmid, add el.


Ha például jól tudsz használni egy képszerkesztő-progit, és a pl. a retusáláshoz is értesz, írd ki néhány helyen, hogy retusálást vállalsz mittudom én 250 Ft/kép.

2009. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szórólapozásért sokat kaphatsz.. előttem szólónak is jóü ötlete van.. AMikor én legelöször elkezdtem a vaterát és sok cuccom volt felesben akkor 35k-t kaszáltam :D Probáld ki.


Vagy provident de azzal most beszopod.. ha vmit vásárolni akarsz esetleg részletre.. és közbe munka.

2010. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!