Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy működik az üdülési csekk...

Hogy működik az üdülési csekk kérvényezése az önkormányzattól?

Figyelt kérdés

Egyedülálló kisgyerekes anyuka vagyok és hallottam,hogy lehet az onkármanyzatnál igényelni,meg nyugdíjasoknak is.

Nincs olyan munkahelyem,ahol ezt adnák,gondoltam megpróbálom.

Van,aki szintén így kapott?

Mire számítsak,mi kell hozzá és mekkora lehet az összeg,amit kaphatok?


2009. máj. 11. 20:38
 1/2 anonim válasza:
Hát szerintem írj egy kérvényt, amiben leírod a kérvény okát és címezd az önkormányzatnak, aztán go to posta.
2009. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem az önkormányzatnál, hanem a Magyar Nemzeti Üdülési Alapitványnál kell kérni az üdülési csekket. Most kb. 70.000 ft. alatti /egy személyre vetítve/ jövedelemnél kérhető. Két évente adják. Az űrlapot megtalálod az inerneten, letölthető. A kitöltése nem macerás. Kérdd bátran, meg fogod kapni. 15.000.-ft. önrészt kérnek hozzá, ezért kapsz egy 40.000.-ft értékü csekket. Én kaptam a 48.000.-ft-os jövedelmemre már kétszer. De igényelni kell!
2009. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!