Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Silver Net Hungary Kft otthoni...

Silver Net Hungary Kft otthoni munkát kínál. Válaszborítékot kérnek. Mi a véleményetek? Újabb átvágás, vagy valós?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 13:40
 1/8 anonim válasza:
56%
Asszem valami Informatikai cég! Reklámozni kell a termékeiket, tanfolyamaikat! De az ilyen melókban nincs átvágás, csak sokkal több meló van vele mint amennyit fizet! Írj privit, és leírom neked, hogy többnyire, hogyan működnek az ilyen MLM rendszerek!
2011. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Engem is érdekelne!!!
2012. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Tudnátok nekem is egy emailt dobni? :) Kösz! :)
2012. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Valaki már dolgozott/dolgozik konkrétan ennél a cégnél? Szeretnék első kézből tapasztalatot kérni. Kértem tőlük egy tájékoztató levelet és elég normálisnak látszik a dolog, bár gondolom nem lehet milliókat keresni, de most a kicsi is jól jönne, de félek tőle nehogy átverés legyen. Előre is köszi!
2012. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet info róla.
2012. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Visszajött a válaszboríték. Fizess be 3000 reg. díjat + 2790 a munkacsomag ára. Sztem tuti átverés, nem is foglalkozom vele többet.
2012. febr. 11. 14:18
 7/8 anonim válasza:
100%

ha pénzért adják a tájékoztatót, ami csak pár papírcafat szokott lenni , (olvastam már sokról) akkor biztos kamu !!!

Soha nem szabad belemenni ilyesmibe

A mocskok még diákoknak is hirdetik ! pont most olvastam a hirdetésüket a Szuperinfóban , azért kerestem rá .

2012. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen én is épp olvastam!Akkor velük már nyilván összefutottam,de mikor megláttam h fizess x összeget,azt mondtam h ok. akkor most itt a vége.
2012. okt. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!