Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal-mail? (részletek lent)

Paypal-mail? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Az alábbi levelem jött a paypal-tól. Tudom értelmezni a szövegét; megint egy biztonsági ellenőrzés az EU-jogszabályok miatt. Ki kell töltenem a számlaadatokat. A kérdésem a következő: Hol találom ezeket? Mit kell konkrétan csinálnom?


íme a levél:

============

Update account information


Need information to comply with EU regulations


Hello XXXX XXXXXX ,


EU regulations require that we collect and confirm some of your account

information. Please complete this by 1/29/2012. If you don't do so in time,

PayPal is required by law to limit access to your account.


What should I do?

The next time you log in to your PayPal account you’ll be guided through

a process to collect the necessary information.


Why is this required?

EU law requires financial services firms like PayPal to confirm the

identity

of all customers to provide a safer platform for its users and to help

prevent

the illegal use of its services. Thank you for your cooperation.


Sincerely,

PayPal


2011. nov. 15. 18:39
 1/7 zeronibble ***** válasza:

What should I do?

The next time you log in to your PayPal account you’ll be guided through

a process to collect the necessary information.

2011. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amire figyelni kell ilyen helyen, hogy TE ÍRD BE A BÖNGÉSZŐBE, hogy www.paypal.com, és VÉLETLENÜL SE kattints semmilyen linkre. A jelszavad pedig csak akkor add meg, hogyha a böngésző címsorában a paypal.com szerepel (és ez a domain vége, nem pedig a része)!
2011. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Csak sajnos nem jutottam előre... Hol lehet ezeket az információkat lecsekkolni? Mit kell kezdjek ezzel a levéllel?
2011. nov. 17. 17:34
 4/7 zeronibble ***** válasza:
Eber, beírod a böngészőbe, hogy paypal.com, belépsz a neveddel jelszóddal, és végigvezet a folyamaton. Keress hozzá valakit, aki tényleg ért angolul.
2011. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves zeronibble!

Nos igen, eddig én is eljutottam. :)

Azért tettem fel itt a kérdést, hogy hátha valaki tudja, hogy hol találom a paypalon belül azt ami "végigvezet"? Alapból nem tette meg és nem emlékszek semmi helper-re amit véletlenül kilőttem volna.

2011. nov. 19. 17:19
 6/7 zeronibble ***** válasza:
Talán semmi nem hiányzik. Szerintem meggyőződhetsz erről, ha PayPal-be lépve megnézed a személyes adataidat. Egyetlen dolgot nevesít: legyen igazolva a személyazonosságod az uniós szabályzás változása miatt. Erről elég egyszerű meggyőződni.
2011. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, ezeken már régebben végigmentünk. A magyar paypal-osok fel is hívtak. Név, lakcím, számlaadatok is stimmelnek. Akkor úgy néz ki minden okés lehet? Az jó... Már kezdtem idegeskedeni.
2011. nov. 21. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!