Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csinál az, aki kemencés...

Mit csinál az, aki kemencés egy pékségben?

Figyelt kérdés
Nehéz munka? Kell hozzá végzettség?
2009. máj. 6. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

hát elsősorban pék végzettség kell, de még mindig van, aki alkalmaz betanított melósokat. A kemencés beveti a kenyeret (általában nem egyedül) és utána egy hosszú nyelű lapáttal kiszedi.

Nehéz munka, mert eléggyorsnak ekll lenni, mert ha nem akkor beég a kenyér.

Most tanulsz tovább, és érdekel ez a szakma?

Elég jól lehet vele keresni, de ez is helyfüggő. Arra azért figyelni kell, hogy kenyér mindig kell, ezért egy péknek az ünnep sem feltétlen ünnep, a hétvége pedig nem hétvége.

Szóval folyamatos munka van. Általában 3 hét meló után adnak 1 hét pihenőt.

A pékek családjának nagyon alkalmazkodónak kell lennie.



Az én férjem pék, ráadásul állandó éjszakás. :(

De már megszoktuk.

2009. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok pék lenni, csak lenne most munkalehetőség. Továbbá keresnek még árukiadó raktáros és csomagoló-szeletelő embereket is. Ezek a munkák mit takarnak?
2009. máj. 6. 18:19
 3/3 anonim válasza:
sztem eggyik szakmához sem kell papír!!én is pék vok és sztem én vok a 2.legjobb pék az üzemben a többi mind hanyag trehány undorító a munkájuk!ugy hogy erről ennyit!!!mondom nem kell egy szakmához papír csak jó tanítónak kell lenni!
2010. dec. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!