Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért jó a kormánynak, ha...

Miért jó a kormánynak, ha lecsökkenti a cafeteriát?

Figyelt kérdés

Ma hallottam, hogy valami kártyát akarnak bevezetni. Utánanéztem, hogy az étkezési jegyek, amiket most kapunk, maximum 5000 ft-ig lesznek adhatók jövő évtől... Én most 9200-t kapok.

ez mégis miért zavarja ezt a szemét kormányt, ha ezt eddig is plusz juttatásként adta a munkáltató? Elmagyarázná ezt valaki?!


2011. okt. 14. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, valamelyik politikusunk jó üzletet lát a kártyák legyártásában.
2011. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mondjuk tőlem kártyára is kaphatom a kreditet, de nehogy már csak étteremben lehessen elkölteni... Én abból rendes élelmiszert akarok venni több alkalommal, nem egyszer megkajálni pár kijelölt helyen...

Gondolom, hogy ez jó üzlet valamelyik főmajomnak.

2011. okt. 14. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Alapfelállásban a cafeteria adómentes / alacsonyan adózó volt. Az (lenne) a terv, hogy a munkáltató adjon inkább ennek megfelelő munkabért, ami magasabb kulccsal adózik.


Ami miatt a terv rossz, az az hogy a munkáltató nem fog (ugyanannyit) adni, mert az neki többletköltséggel járna.

2011. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!