Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy postára rendelek egy...

Mr.brown kérdése:

Ha egy postára rendelek egy csomagot, akkor előtte tisztáznom kell a postán hogy nekem jön egy csomag?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2011. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tolem nem kertek de en a postankra kertem ahol ismernek. Elmeletileg kene kerni.

Mondjuk fura mod nem orultel neki h postara kertem es nem volt mas cim.

Neked nem szoltak h ne kerj csomagot a postara?

2011. okt. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit kellene kérni?

Csomó dolgot rendelek postán, jött már 10 kg feletti csomagom is, előzetesen sosem csinálok semmit. Régen bedobtak egy szelvényt, hogy csomagom érkezett és mentem érte.

Mostanában postáskocsi kihozza.

2011. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szemelyi, lakcimkartya :)


Tolem a kispostankon nem kerik- de az masik korzet, ha masik cimemre rendelek akkor oda teszik be es ott miel kicsi a forgalom engem ismernek arcrol.


Viszont a keruleti naypostankon mindig kernek tolem fenykepes igazolvanyt plusz lakcimkartyat az ablaknal.


Ha meg hazhoz hozzak akkor fenykepss igazolvany es alairas.


Ezert szeretem jobban a kispostat :)

Viszont ott meg leszidtak h nem lehet postan marado kuldemenyt kerni h olyan nincs pedig posta.hu oldalan fel vannak sorolva...

2011. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oké, már értelek. Valószínűleg valamelyikünk félreértette a kérdést.

Én úgy értelmezem, hogy a kérdező rendelni akar valamit postán, és előtte kell-e szólni, hogy csomagja fog érkezni pár nap múlva.

Kérdező, ha úgy értetted, hogy a csomag átvétele előtt kell tisztáznod, hogy te vagy az, akinek a csomag érkezett, akkor az előző válaszaimat ne vedd figyelembe.

2011. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csütörtökön rendeltem valamit postár, de még nem jött meg.Mit lehet csinálni ilyenkor?
2011. okt. 8. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!