Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mióta vagy munkanélküli? Hol...

Mióta vagy munkanélküli? Hol és hogyan próbálsz álláshoz jutni? Hogyan tudtok megélni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Engem lehet, hogy nem jelentettek be, pedig úgy tudtam eddig, csak közben orvoshoz kellett mennem. Holnap beszélek a főnökömmel, de ha simlis a dolog, akkor muszáj másik melót találnom, mert nekem feketén nem üzlet. És ez már nem az első, és baromira xar, hogy tisztességesen dolgozni akaróval így elbánnak. Nagyanyám emiatt nem kap nyugdíjat 71 évesen.
2009. ápr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1,5 év, neten figyelem az állásokat és küldözgetem az önéletrajzom + ismerősöket kérdezgetek. Pénz: rájöttem, sokkal kevesebből is ki lehet jönni, mint hittem régen. Amúgy kiadtam a lakásom bérbe, és átköltöztem a barátomhoz (ő dolgozik), így hónapról hónapra megvagyunk.
2009. ápr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!