Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A te fizetésed mennyire...

A te fizetésed mennyire fehér, vagy fekete?

Figyelt kérdés

Törvényesen be vagy jelentve és minden jövedelmet után kifizetik és kifizeted a járulékokat?

Ha nem,mennyit spórolnak rajtad és spórolsz meg Te magad?


2009. ápr. 27. 13:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

És vajon erre a kérdésre mi a 100%-os válasz?


Nem vagyok rá büszke, hogy kaptam zsebbe is pénzt, de nem tudtam mit tenni, megdolgoztam érte.


Dolgoztam közszférában is, ott csak a kishangya nem kap innen-onnan pénzt. A nagyok megoldják okosba': repiajándék itt, repivacsora ott...

14:05-ös

2009. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én rendesen be vagyok jelentve, de a családi-baráti körömben én vagyok az egyetlen! Nem ismerek senkit, a kollegáimon kivül, aki rendesen be lenne jelentve!
2009. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A családban mi vagyunk a fehérek, rajtunk kívül mindenki fekete.
2009. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én diák vagyok, hétfőtől szombatig dolgozom napi 2 órát feketén az egyik nagy áruházban 25ezerétz,ezen kívül hétvégén meccsre járok, abból is összejön 15-30ezer forint havonta, meccsektől függően, ez viszont tiszta, költségelszámolást írok róla, amiből kap egyet a csapat is, és elég rendesen adózom is belőle!
2009. ápr. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Multi cég alkalmazottja vagyok, 100%-ig fehér.
2009. ápr. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Maszek vagyok.Fizettem a járulékokat rendesen,az adot a bevétel után,de több volt a fizetnivalo,mint a bevétel.Kénytelen voltam feketézni,mert kenyérre sem telt volna.Amig tiszta voltam,táppénzre kerültem,mert mütöttek.5honapig nem kaptam semmit.Télen!Mivel állambácsi cserben hagyott,amikor beteg voltam,most én is carban hagyom állambácsit!Az Apehos csaj megkérdezte,miért nem fizettem be a járulékokat,miért halmoztam a tartozást?Mondtam neki,hogyha 29ezer ft a táppénz,és 35ezer a járulék,maga szerint kenyér vagy APEH???
2009. ápr. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!