Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eü. Kiskönyv hiányában engem,...

Eü. Kiskönyv hiányában engem, vagy a munkaadót büntetik meg? (20/L)

Figyelt kérdés
SZóltam, hogy nincsen eü kiskönyvem, de különösebben nem izgatta a munkaadót... én parázok, hogy ha jönnek ellenőrizni akkor nehogy engem büntessenek meg. Elmentem azóta tüdőszűrőre is, tehát én megakarom csinálni a kiskönyvet mindenképpen.
2011. szept. 6. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Téged. Ha a munkaadót megbüntetik, akkor is rád fogja verni, ezért nem izgatja.

Miért nem csináltattad meg munka előtt?

2011. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még a háziorvosod is megcsinálja, kérdezd meg őt a módjáról. Nekem anno ő csinálta.
2011. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egy jó ideje a munkaadónak kötelező üzemorvost bérelnie!Oda évenként el is kell küldenie,ha ezt nem teszi,bizony Ő is felelősségre vonható!

De sajnos Te is!

Az egészségügyi könyvedben szerepelnie kell évi egy alkalmassági vizsgálatnak,különben elvileg munkába sem állhatnál!

Próbálkozz a háziorvosodnál ezt pontosan megtudakolni!

Minden jót!

2011. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!