Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A bérlő nem pakolt ki a...

A bérlő nem pakolt ki a lakásomból, amit közben le kellett zárnom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem fizetett határidőre. Figyelmeztetést küldtem, aztán 10 nap múlva összecsomagoltattam vele a cuccát, és bőven hagytam neki időt kipakolni is. Múltkor látom, hogy bennmaradt még egy csomó összepakolt zsák. Lelakatoltam a lakást benne a cuccal, mert elfogyott a türelmem. Viszont most ki szeretném adni újra, és félek hogy visszajönnek mikor már ott az új lakó, és követelőznek neki, bemennek, mittomén.
2011. aug. 26. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk hívd föl, és vitesd el vele a cuccait.
2011. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt a helyzet mielőtt beköltöztünk az albérletbe. Szépen lecserélteted a zárakat, és kiadhatod a lakást. A cuccokat tedd el, hogy meglegyenek. Ha jönne érte, téged hívjanak, és csak akkor add vissza a cuccait, ha kifizeti a tartozását.
2011. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy tértis ajánlott felszólítást, hogy X napig -8-10 munkanap legyen- vigye el a dolgait, különben kidobod őket.
2011. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!