Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy támogatást (225 ezer...

Ha egy támogatást (225 ezer forint) vissza kell térítenem, mert egy félretájékozódás végett jogosulatlanul vettem fel, és jelenleg nem tudok fizetni, börtönbe zárnak?

Figyelt kérdés
Persze, amint lesz munkám, visszafizetem, csak most még megélni se tudok abból, amim van.
2011. aug. 23. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a felszólítással egyidejűleg határidőt is megszabtak és mulasztás esetén jogkövetkezményt. Szerintem előbb letiltják, ha van miből.
2011. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg írhatnál méltányossági kérelmet, hogy akarsz fizetni, csak adjanak halasztást, vagy részletfizetést.
2011. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van 8 napom a fizetésre. Igazából nincs miből letiltani. Ez igazából árvaellátás volt, csak fél évig esti tagozaton tanultam, és most derült ki, hogy arra az időre nem járt volna. Most szeptembertől ismét nappali tagozatos tanuló leszek, amikor jár az ellátás, de így nem tudom, mikor kaphatom újra. Remélem, figyelembe veszik a méltányossági kérelmemet, mert csak szeptembertől lesz diákmunkám, amiből októberben tudok majd fizetni. Elég ijedt vagyok ettől a helyzettől, amit a tájékozatlanságomnak és a lustaságomnak köszönhetek.
2011. aug. 23. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, az igénybejelentő lap tájékoztatójában benne van...
2011. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!