Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Voltatok már közmunkán?

Voltatok már közmunkán?

Figyelt kérdés

jövőhéten kezdem:S

voltatok már ilyen helyzetben? és hogyan éltétek meg?


2011. aug. 22. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nekem már az is megtenné.
2011. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak majdnem.

Örültem neki, mert oda is csak 1 év regisztráció után jelentkezhettem.

De az élet olyan, hogy ha rossz, akkor nagyon rossz, ha meg megy, akkor nagyon megy, úgyhogy mire kezdenem kellett volna, addigra felvettek egy normális helyre, így végül nem írtam alá a közmunkaszerződést.

2011. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Igen és jobb volt mint az eddigi bármelyik munkahelyem.

-Helyben dolgoztam nem kellett utazgatni

-Nincs vasfegyelem, ha teszed a dolgod rád se szólnak így lazán elszalad a nap

Nekem az a 6 hónap olyan volt mint egy nyaralás a több év gyári munka után :))

2011. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Voltam és megyek is szeptembertől. Nagyon jó volt, bár csak 3 hónap volt és 4 órás munka, de nagyon szerettem és a kollégáim is örültek nekem. Vissza is kértek szeptembertől :)
2011. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a közmunkát, érettségivel raktak be egy általános iskolába ügyintézőnek 4órára, és nagyon jó a fizu szar de a semminél több, és legalább nemitthon ülök. (39e bruttó)
2011. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tüdőszűrő értesítőket kellett széthordanom, meg aláiratnom az átvételi papírt 4 órában 38ezerért. Szerettem ezt a munkát, de aztán megszüntették a kötelező tüdőszűrést, így munka nélkül maradtam. A lakosság megutált, hogy ilyenekért cs_szegetem őket, én meg beadtam nekik, hogy megbüntetnek engem, ha nem írják alá, így végül mindenki megértő volt.
2014. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!