Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes folyószámlát nyitni?

Hol érdemes folyószámlát nyitni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és érettségi utáni képzésre megyek, ahol kapunk egy kis fizetést is, és már szeretnék saját bankszámlát, nem csak azért..anyukám annyit mondott h minek az nekem -.-


Segítenétek h hol tudom ezt intézni és hogyan?Az OTP-ben egyáltalán érdemes nyitni?A pénz levétel ott pénzbe kerül meg ilyenek?

Köszönöm ha segítetek


2011. aug. 18. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
CIB CIBezz számlája, Erste diákszámlája amit ajánlani tudok. Az OTP-t felejtsd el.
2011. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mantis religiosa válasza:
Ha nem muszáj, ne nyiss! Kérd postai utalással, az max. 200Ft. a postásnak és semmi egyéb költség. Kérdezz meg bárkit, hogy mindenért vonnak pénzt és bosszantó, hogy van pl. 850 Ft-od de nem juthatsz hozzá mert min. 1000 Ft vehető csak ki, hogy más példákat ne soroljak.
2011. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mindenképp folyószámlára küldik majd a pénzt, vagyis a levélben ez van.De úgy tudom van olyan számla amin nem vonnak le levevéskor nem?
2011. aug. 18. 17:45
 4/5 anonim válasza:
én esetleg a magnetbankot ajánlom, nekem az van, jók az ajánlatok, és alapjában jó bank.
2011. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az AXA Banknál sincs pénzfelvételi költség.
2011. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!