Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kijött az elszámoló egyenlegem?

Kijött az elszámoló egyenlegem?

Figyelt kérdés

Amiben mínuszos a reálhozamom. Azt írják, ha nem jár, vagy mínuszba jöttem ki akkor is 0 fognak írni a reálhozamhoz, de nekem -9000-et írtak. És még nem kaptam meg.

Akkor most mi van kapok vagy csak később, vagy nem kapok.

Nagyon hülye vagyok... mert nem értem


2011. aug. 12. 17:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én meg mínuszos számlát vártam, erre kaptam 80 ezret...

Én nem értem. Mellesleg megnyugtató, hogy az eddig befizetett járulékainkkal nem a saját öregkorunkat fedezzük, hanem az államhiányt...

Emberek, ébresztő, ez DIKTATÚRA!!!

2011. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy minek hívjuk..Rablás mindenféleképpen!!!Nekem annó kötelezö volt belépni......Most meg a pénz eltünik......

Mire odaérek a nyugdíjhoz vagy halott leszek,vagy a nyugdíjat is eltörlik....

2011. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Diktatúra a lóizét. Akkor nem írhatnád le azt, hogy diktatúra. (Mindazoknak, akik itt diktatúráznak és hasonló, egyszer ki kéne próbálniuk egyet. Csak összehasonlításul.)
2011. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Kollégámmal ugyan akkor léptünk ING-be 2 éveel ezelőtt. Ő előtte nem volt sehol (tanult) fiatalabb is mint én, én előtte 5 évig OTP-nél voltam. Ő kapott 11.000-et én meg semmit?

Hát hogy a pi-ba?

2011. aug. 12. 18:08
 15/15 anonim ***** válasza:
HKHV, még eljön a nap, amikor a fidesz bevezeti a cenzúrát.
2011. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!