Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » TB szám alapján le lehet...

TB szám alapján le lehet kérni a bejelentő cég adatait?

Figyelt kérdés
telefonon (TB kzp.) vagy interneten?
2011. júl. 27. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

TB száma magánszemélyeknek szokott lenni.

Én legalábbis még nem sok céget láttam az orvosi váróteremben.

2011. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem hogy , az én TB számom alapján le lehet kérdezni a cég adatait ahova be lettem jelentve?
2011. júl. 27. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha van ügyfélkapus regisztrációd, akkor meg tudod nézni, hogy be vagy-e jelentve, és milyen cég jelentett be, és hogy mikortól meddig. Évekre visszamenőleg is. Az általuk beküldött járulékbevallásokat is meg tudod nézni, akár minden hónapban, amit Rólad küldtek be.


Ügyfélkapus regisztrációt az okmányirodánál intéznek. Kell hozzá egy személyi igazolvány, valamint egy e-mail cím, és egy személyes megjelenés. Ingyen van.

Miután regisztráltak, kapsz e-mailon egy belépőkódot, amit aktiválni kell (aztán meg is kell változtatnod), és onnantól kezdve tudod használni a rendszert az interneten keresztül a magyarország.hu oldalon. Sok mindenre jó!

2011. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. júl. 27. 14:23
 5/5 A kérdező kommentje:
írtam még privátban , ha tudnál segíteni...
2011. júl. 27. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!