Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Párommal most raktuk le...

Párommal most raktuk le biztiőr vizsgát. De nem tudjuk, hogy kamaraitagsági igazolványt hol kell el intézni? Többi igazolványt ki küldik postán vagy azt is el kell menni el intézni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok, te is rontod a megítélésünket, ha ennyi eszed sincs, nem kellett volna letenni a személy-, és vagyonőri vizsgát.

Egyébként a tanfolyamon ezt is tanították, tessék elővenni a tananyagot.

2011. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindent magatoknak kell intézni!

A lakóhelyetek szerint illetékes rendőrkapitányságon kezdjetek, ott mindent elmondnak. Hosszú ügyintézésre számítsatok. És kb. 20-22 ezer Ft, mire minden igazolvány a kezetekben lesz.

2011. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. ÉN NEM RONTOK SEMMIT...2. ARRÓL NEM TEHETEK HOGY AZ OKTATOM NEM MONDTA EL CSOPORTNAK HOGY MI VIZSGA UTÁN A TEENDÖ..EZ AZ 1 VÁLASZOLONAK SZÓL..NORMÁLISAN KÉRDEZTEM VALAMIT NEM KELL BUNKOSKODNI.

2. VÁLASZOLONAK KÖSZI HOGY LE ÍRTAD MI ILYENKOR TEEENDÖ.

2011. júl. 25. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd csak, megkerestem neked az egyik korábbi válaszomat, ii még pontosabban levezettem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


(2.válaszoló)

2011. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm..
2011. júl. 25. 13:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztiőr szakmánál mire használható a Plastic kártya?
2011. aug. 5. 07:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!