Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen nyári munkát ajánlotok?

Milyen nyári munkát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Még pont nem vagyok 15, úgyhogy csak jövő nyárra tervezek valami munkát. Budapesten keresnék, 500 körüli órabérrel- de pár alkalmi munka is megfelelne. Nem szeretnék nagyon megterhelő fizikai munkát vállalni(bolti árufeltöltő az még oké, de sódereszsák cipelést azért nem kérek:) ) Gyerekekkel foglalkoznék szívesen(pedomaci:D), bár nem tudom hogy ilyenre van e mód.

Szakmai tapasztalatom nem igen van- néhány ECDL vizsga ha annak számít:)

Most nem állásajánlatot várok, hanem hogy milyen melót ajánlanátok nekem:)


Ja és szerintetek most 14 évesen hogyan tudnék pénzt keresni nyáron?

köszi szépen


2011. júl. 24. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen diákszöveten keresztül keresgélj, mert úgy nem tud a munkáltató átvágni.Ha most regisztrálsz, lehet hogy jövő nyárra lesz is munkád.
2011. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és hol kell regisztrálnom?

(azt mondod hogy jelentkezzek pl. árufeltöltőnek, és akkor jövőre már el tudok kezdeni dolgozni ott?)

2011. júl. 24. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem.

A diákszövetkezethez bemész.(meló-diák, vagy fürge-diák, stb.)keress rá, hogy felétek melyik van.Ott felveszik az adataidat, és majd értesítenek, hogyha van munka.Hogy milyen munka, az csak akkor dől el, amikor szólnak nekik is, hogy ide, meg ide kéne diák.Az én fia, volt már buszon utasszámláló, egyetemen adatrögzítő, fatelepen gerendákat pakolni, hűtőházban, autóalkatrész gyárban, mikor hova hívják.Nem kívánságműsor, de a fizetés mindig időben jön.Ja, és nincsen 500-as órabér, a maximum, és ez fix :440.

2011. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha a környéken az embereknek(pl. öreg néniknek segíteni a takarításban vagy mittoménmiben) szeretnék segíteni azt hogy kezdjem? Plakátoljam ki a környékre? Vagy kérdezzem meg személyesen hogy kell-e segítség?
2011. aug. 1. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb esélyed lenne nyári melóra, ha már pl októberben elkezdesz dolgozni néha-néha. Tapasztalatom szerint, aki nem csak nyáron dolgozik sokkal nagyobb eséllyel adnak neki nyárra is munkát, mint annak aki az utolsó pillanatban kezd hozzá és rohan a diákszövetkezethez. DiákMeló, Fürgediák, PannonWork stb.., ezek illetékes irodájába bemész és regisztráltatod magad. Többségében áruházak vagy gyorséttermekbe lehet gyorsan bekerülni. Sajnos az álatalad említett háztáji munkát, nevezzük támogató szolgálatnak, nem ajánlom mert se szerződés se semmi nem készül arról hogy te segítesz valakinek ..ma már senkiben sem lehet megbízni, és gondolom nem jönne jól ha valakinél munkát vállalsz, és a végén az arcodba röhög, azt nem fizet. Mindenképp hivatalos és szerződéses helyen próbálkozz, ez pedig egyértelműen valamelyik diákszövetkezet.
2011. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezzel az a baj,hogy 16 alatt csak nyáron melózhatok...

És mivel így nehezen találnék munkát, gondoltam valakinek segítenék a környéken, de hát ha ez sem...

azért köszi

2011. aug. 1. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!