Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell csekket befizetni? :D

Hogyan kell csekket befizetni? :D

Figyelt kérdés

Szimplán nem értem. Hatósági bizonyítványra kell 3100 ft befizetnem, de a kérelmi lapon valamiféle feladóvevényt kell odaragasztani.. na most azt csekkbefizetés után kell (azt is hogyan, csak odaadom a csekket meg a pénzt?) ráragasztani, vagy az egész mindent adjam oda aztán majd ott megcsinálják?

Szerencsétlennek érzem magam.


2011. júl. 23. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy sárga csekked, és ki van töltve, ki a feladó, mennyi az összeg és ki kapja a pénzt, azt beadod a posta befizető ablakánál a pénzzel együtt, a csekk egy kis részét visszakapod, ezt a feladóvevényt (így hívják) ragasztod fel ahol a helye van.. Ennyi..

Ha nincs csekked, akkor rózsaszínűt kérsz a postán, kitöltöd, fizetsz, kis részt kapsz vissza, ragasztod...

2011. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hatósági bizonyítványhoz én kaptam befizetendő csekket, benne volt a borítékban a nyomtatvánnyal. Azt befizeted, a visszakapott cetlit felragasztod és küldheted is.
2011. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen színű ?
2018. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A feladóvevény az a rész,

amit letépnek -

2018. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!