Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán converse cipőt előre...

Vaterán converse cipőt előre utalás után? Rendelt már valaki?

Figyelt kérdés
félek ettől a fajta rendeléstől hogy előre kell utalnom,vett már valaki vaterán ilyen cipőt? felrak egy ember 200-at el is fogy és sokan vásárolnak de félek hogy elutalom a pénzt és nem jön meg a cipő na meg hogy a cipő nem eredeti.
2011. júl. 19. 12:23
 1/3 anonim válasza:
Hát,szerintem,ha eredetit akarsz,ne ott vedd meg.Valaki azt mondja eredeti,de sajnos nem úgy van sok esetben,ahogy állítják.A méretről akkor nem is beszéltem....Én már nagyon sokszor vásároltam ott,több,mint 200 alkalommal,de sosem volt az,hogy ne kaptam volna meg az árut
2011. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tavasszal rendeltem, meg is jött rendben, igaz elég sokat kellett várni, kb. 3 hét alatt jött meg, egyenesen Kínából! :))

Nekem bőven megért ennyit, mégha nem is eredeti (amúgy szerintem jól néz ki), nem adnék ki érte 15-20 ezret, így meg kb. 5000 volt postával együtt!

2011. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hintalow ***** válasza:
Persze nem valódi converse, ebay-en megkapod a vaterás eladó saját kis nyereségével csökkentett összegben. A legtöbb ilyen eladó, még külön kép keresésére sem fordít fáradtságot, az ebay-es képet rakják fel.
2011. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!