Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elküldhetem így a cuccot?

Elküldhetem így a cuccot?

Figyelt kérdés

3 db DDR2-es RAM modult szeretnék postára adni. Elküldhetem úgy, hogy csak simán belerakom egy ilyen kis borítékba?

[link]

Kb. mennyibe fog kerülni ez nekem?


2011. júl. 18. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Megcímezni meg fogod tudni a borítékot?
2011. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért ne tudnám megcímezni?

A posta honlapján olvastam, hogy nem számít szabványlevélnek az, amiben merev tárgy van. Ezért kérdeztem. Nincs most sok pénzem erre.

2011. júl. 18. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Helyedben én inkább buborékos borítékba raknám. Ha nem akarod, akkor se ilyen kicsi sima borítékba rakd, hanem postakész borítékba, akkor súlyhatár nélkül feladhatod, azaz ha több mint 30 g a súlya, és persze merev is, akkor is csak 325 ft-ot fogsz fizetni ajánlva. De én maradnék a bubis boríték mellett a sérülékenység miatt. Akkor meg tudnom kéne a súlyát, hogy megmondjam a díjat. De akkor se sokkal több. Mindenképp ajánlva add fel!
2011. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor veszek majd ilyen bubis borítékot.
2011. júl. 19. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!