Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán cseréltünk. Mit...

Vaterán cseréltünk. Mit tehet? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Egy aukciónál írtam az eladónak, hogy a hirdetett laptopért adnék cserébe egy telefont.(vaterán elvileg nem is lehetne cserélni, ha jól tudom)

AZ eladó belement. Megkapta a telefont, a rá másnap jelezte, hogy egyszer csak lefagyott, valami baja van. Ha jelezné, hogy cseréljük vissza a termékeket, akkor köteles lennék visszaküldeni azt, vagy semmilyen joga nincs követelni?


2011. júl. 7. 20:39
 1/6 anonim válasza:
Laptop nálad, telefon nála így a csere tulajdonképpen megtörtént. A telefonra garanciát nem vállaltál, és az idő közben hibásodott meg ha jól értettem, így nincs joga követelni hogy cseréld vissza.
2011. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Én is így gondoltam.

Tényleg nem én tehetek róla, hogy 2 napig ment aztán valami baja lett...ő is elronthatta, mert mondjuk meggondolta magát és így akarja visszacseréltetni, vagy valami.

2011. júl. 7. 23:31
 3/6 anonim ***** válasza:
az egész ott kezdődik, hogy a vaterán nem lehet cserélni a szabályzat szerint...
2011. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezt én is így tudom. Ezért is kérdeztem, hogy mit tud ilyenkor tenni?
2011. júl. 8. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyan kaptátok meg egymás elérhetőségét, ha terméket nem vettetek egymástól?
2011. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A termékek át lettek véve mindkét résztől.

Elérhetőséget az aukció leütése után kaptunk.

Megbeszéltük, hogy elküldjük egymásnak a termékeket. Ez meg is történt. Én kedden küldtem, ő szerdán, mikor megkapta.

Csütörtökön pedig írta, hogy nem jó a telefon. És én attól paráztam, hogy vissza akarja-e cserélni..nekem meg eszem ágában se volt.

De azóta már meg tudta csinálni, úgyhogy nincs semmi probléma.

A válaszokat azért köszönöm!

2011. júl. 13. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!