Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Menyiért lehet kivenni egy...

Menyiért lehet kivenni egy egyszobás garzonlakást? Kizárólag a III. kerület jöhet számításba.

Figyelt kérdés

Azért teszem fel ezt a kérdést mert egyszerűen nem találtam eddig valós hirdetéseket.

A hirdető oldalak csalókkal vannak tele akik

"egyszeri regisztrációs" díjért (6000 Ft) cserébe szolgáltatnak elavult és nem létező telefonszámokat amiket ők maguk is az internetről szednek le.

Régen én is bele futottam azért is tudom bár élből gyanús volt.

Egyáltalán nem lehetne ezeket valahogy lebuktatni mert már nagyon idegesítő hogy minden második hirdetés az ő kamuhirdetésük..


2011. jún. 29. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól értem, jelentkeztél hirdetésekre, és nem azt mondták, hogy itt és itt a lakás, hanem hogy 6000 Ft regisztrációs díjért cserébe elmondják a címet?



[link]


Itt lehet hirdetéseket nézni, rendezd szobaszám szerint.

2011. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, mostanában szinte minden hirdetés ami 1 szobás garzonlakásra vonatkozik élhető árakon csalás áll mögötte..

Köszönöm a linket körülnézek rajta.

2011. jún. 29. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:

www.alberlet.hu

iwiw

ismerősök

2011. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!