Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a tesz-veszen 1. -Ft-os...

Ha a tesz-veszen 1. -Ft-os kikiáltási árat adok meg, de a minimál árnak 2000. -Ft szabok meg, akkor az aktuális ár, amit valaki adna és ahol most tart az aukció, miért 525. -Ft?

Figyelt kérdés

Igazából úgy gondolom, hogyha minimál árat adok meg, akkor eleve 2001.-Ft kellene, hogy legyen az első licitáló által ajánlható ár, vagy mégsem?


A leírásban az van, hogyha mimiál árat határozok meg, az alatt nem vagyok köteles eladni a terméket. Akkor most ez hogy van?

Mindenképpen gondolok érte valamennyi összeget, ami jóval az alatt az ár alatt van, amennyiért megvettem, még így sem éri meg nekem eladni, ezért akartam, hogy amennyire lehet, licitálják felfelé az árat a megadott napok alatt. Licit nélküli árat nem akartam megadni egyáltalán.


Kezdő vagyok, valaki segítene?


2009. márc. 25. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha 1 Ft-os kikiáltási árat adsz meg, akkor 1 Ft-ról kezdődik a licit. Az más kérdés, hogy bejelölted a minimálárat (amiért szintén fizetned kell), és az alatti licitért nem vagy köteles odaadni. Tehát jelen esetben, ha nem éri el a licit a 2000 Ft-ot, akkor nem kell eladnod.


Ha azt akarod, hogy az első licit 2000 Ft legyen, akkor ne 1 Ft-ról kezd az aukciót, hanem 2000-ről, és akkor nem kell megadnod minimálárat sem.

2009. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!