Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet hülye kérdés de mit...

Lehet hülye kérdés de mit kell tudni? (pénztáros)

Figyelt kérdés
Szóval úgy gondoltam jó lenne leadni az "igényeimből", hátha így jobban találok diákmunkát, és mivel 1-2 pénztáros melót találtam mostanában talán nem veszett ügy. Csak az a baj hogy én nagyon parázok attól hogy esetleg valamit rosszul csinálok, számolok, rosszul adok vissza, elakadok vagy valami :S Arról nem is beszélve hogy nagyon rossz vagyok matekból...Oké hogy ott gép kiszámolja a visszajárót is stb..de attól még eléggé félek ettől :( Szóval most úgy gondoltam "betanulok" pár dolgot és utánakérdezősködöm hogy pénztárosként hogy is mennek a dolgok. Minden érdekelne, tényleg. Hogy tudjak majd mire számítani. :) Köszi a válaszokat!
2011. jún. 21. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj.Én az egyik multinál vagyok pénztáros, és még SOHA nem volt hiányom.(kopp-kopp-kopp)

A monitor mindent mutat, mennyit kell visszaadni, stb.Azt ne hagyd, hogy beforgassanak, mondjuk 10.000.-est ad, és váltig állítja, hogy 20.000.-es volt.Ilyenkor vevőrovancsot kell kérni, akár hogy raplizik a vevő, 2 perc alatt kiderül, kinek van igaza.

Az utalványok a másik legnagyobb hibalehetőség.1000-es közé beszúrja a 100-ast, és így tovább.100x meg kell nézni, nincsen- e lejárva, nincsen-e már érvénytelenítve,- a vállalkozók előszeretettel hozzák azt, amit ők már elvettek egyszer-, és ott van a bankkártya.Mindig az eredeti pos papír a tied, a második a vásárlóé.Ha felcseréled, az is baj, ha meg odaadod mind a kettőt az még nagyobb, mert hiába vetted le a pénzt, azt az áruház nem tudja igazolni.Szóval az neked hiány.Nálunk olyan kamerák vannak, hogy a monitorszobából az előttem lévő árú vonalkódját el tudják olvasni.

Ha valami még eszembe jut, írok.

2011. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú, köszi :) Na az meg a másik hogy lehet görcsösen azon gondolkodnék hogy biztos engem néznek a monitorról :S
2011. jún. 21. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

OFF:

Leadni az igényeidből? És pénztárosra gondoltál, mint diákmunka? Ahhoz elvileg végzettség is kell, nem? MEg eleve, szerintem elég felelőségteljes munka, hiszen pénzzel kell bánni. Az biztos, hogy elég monoton, és nem nagyon van megfizetve, de azért kíváncsi vagyok először milyen jellegű munkát szerettél volna elvállalni...

2011. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet nem így kellett volna megfogalmaznom, az igényt úgy értettem hogy eddig csak szórólapoztam, cimkéztem, árufeltöltőztem, amikhez túl nagy ész nem kellett..de mivel semmit nem találok ezért kellene valami új csak nem tudom bele merjek-e vállalni. Találtam olyat ahol nem kell komoly cécó, 18 év max. És azért vagyok parás emiatt, mert mint írtam elég rossz vagyok matekból, számolni épp hogy tudok, tudom hogy mindent mutat a monitor meg minden, de ha esetleg elszámolom magam akkor meg ki is rúghatnak.
2011. jún. 21. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Akkor tényleg csak rosszul fogalmaztál...elég félreérthetően
2011. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!