Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elég unalmas a melóm, hogy...

Elég unalmas a melóm, hogy tudnám élvezetesebbé tenni?

Figyelt kérdés
Egy gyárban dolgozok, csak normális válaszokat várok.
2011. jún. 15. 15:56
 1/6 anonim válasza:
ha lehet, hallgass zenét,gondolkodj
2011. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én netezek közben :)
2011. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem annál szigorúbbak a főnökeim, hogy netezhessek.
2011. jún. 15. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagy a cégnél? Az első 1-2 hónap nekem is elég unalmas volt, mert mivel új voltam, annyi munkát még nem tudtak rám bízni, ami kitöltötte volna a munkaidőmet, a többieket még nem mertem csevegéssel zavarni, mert mindig úgy tűnt, hogy rajtam kívül mindenkinek ezer dolga van, és netezni sem mertem. Most fél éve vagyok ott, és munkám is van bőven, meg a többiekkel is összebarátkoztam, jókat beszélgetünk az üresjáratokban. Ráadásul mivel a főnök azóta már tapasztalatból tudja, hogy amivel megbíznak, azt mindig rendesen elvégzem, netezhetek is nyugodtan, tudja, hogy sosem a munka helyett csinálom, hanem csak hogy kitöltsem az időm, ha épp nincs tennivaló. Értelmes ember nem várhatja tőled, hogy amikor épp nem ad munkát, akkor vigyázzülésben nézzél ki előre a fejedből.
2011. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Verd ki a rötyin.
2011. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tedd vidámabbá a cigiszüneteket, vigyél be vicclapot, szennylapot, legyen min szórakozni a kollégákkal, kávézzatok, beszélgessetek, msn-en pletykáljatok, ha máskor nem megy akkor kizárólag szünetekben, ha már ilyen seggbeiroda főnököd van.
2011. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!