Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán muszáj megadnom a...

Vaterán muszáj megadnom a bankszámla számom hogy eladni tudjak?

Figyelt kérdés
Én biztos nem adom meg interneten sehol!! Van esetleg olyan oldal ahol nem kell? és eltudnék adni pár cipőt?
2011. jún. 15. 13:57
 1/6 anonim válasza:
100%

ahhoz,hogy vásárolj nem kell, de ha el akarsz adni,akkor meg kell adnod. Más egyébként nem látja,csak az,aki megnyerte a licitedet.

Próbáld meg az expressz.hu vagy slando.hu-t, itt nem kell. Én ott a gitáromat adtam el, de nem olyan hamar mint ha vaterán tettem volna.

2011. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem adtam meg bankszámlaszámot, mégis tudtam eladni. Sárga csekken küldték a befizetendő jutalékot.
2011. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes megadni, egy számlaszámmal nem tudnak csinálni semmit és az nem is nyilvános. A jutalék miatt is kell, meg a a vevőnek is meg kell adni, hogy tudjon utalni. Én csak utalással vagyok hajlandó fizetni, bizos nem fogok rózsaszin csekken 600 forintért pénzt küldözgetni mikor az utalás ingyen van.
2011. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Személyes átvétel is lehetséges, ahhoz nem kell számlaszám.
2011. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De muszáj megadnom a bankszámla számom másképp nem tölthetek fel semmit :( nemár :(
2011. jún. 19. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én pedig feltöltöttem bankszámlaszám nélkül. Személyesen jöttek érte, a Vatera pedig küldte a sárga a csekket hogy azon fizessem be ajutalékot. Eszemben sem volt számlaszámot megadni egy darab szerencsétlen cikkért.
2011. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!