Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet könyveket eladni?

Hol lehet könyveket eladni?

Figyelt kérdés
Van egy csomó tankönyvem amiket jóformán ki se nyitottam, és szeretném őket eladni. Tényleg szinte teljesen újak, és nem is kellenek. Hol tudnám eladni őket? Vaterára akartam regisztrálni, de nincs bankszámlám, ezért nem tudok eladni. Van olyan oldal ahol nem kell bankszámla? Vagy hirdessem újságban őket? 14 éves vagyok.
2011. jún. 11. 14:24
 1/5 anonim válasza:
ilyen hamar szerintem ne add el őket. ha van esetleg kisebb rokon a családban,akinek jó lesz,add oda nekik.
2011. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Antikváriumban esetleg. De ne fűzz hozzá nagy reményeket, 1-2 évente új tankönyveket adnak ki, amiket így muszáj megvenni, mert a régi már nem jó.
2011. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért akarom eladni, mert nincs kisebb rokon. Ezek annyira nem régi könyvek, és én is kaptam egy csomót, amiket tudok használni.
2011. jún. 11. 19:00
 4/5 anonim válasza:

Én ajánlanám neked ezt az oldalt: [link]


Én is itt hirdetek, ha 1-2 könyvet hirdetsz akkor még regisztrálni sem kell. Ha többet, akkor regisztrálsz, és már töltögetheted is fel őket!

2011. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ramanda válasza:
És tudtok segíteni hogy nem tankönyveket hanem rendes könyveket hol lehet eladni?
2012. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!