Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Linkelnétek nekem oldalakat?...

Linkelnétek nekem oldalakat? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Élelmiszer boltba megyek dolgozni csak nem ez a szakmám így nem tudok róla dolgokat hogy miket kellene tudnom(elmélet jó volna,esetleg gyakorlai oldalak).Próbáltam a neten keresni de nem találtam semmit.
2011. jún. 10. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

"Próbáltam a neten keresni de nem találtam semmit."

Amennyiben Tesco, vagy valami hasonló áruházról van szó, akkor tökmindegy, hogy mit tudsz, úgyis csak pakolni kell.

Ha normális kisboltba mész, akkor gratulálok az üzletvezetőnek, szakmai tudás nélkül nem vennélek fel, nem véletlen a 3 éves szakmunkásképző.

2011. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd megtanulod. A hozzáállásodból ítélve nem lesz gond a munkával. Aki meg azt mondja, hogy papír nélkül gratulál, hát nem tudom mi újat tudna nekem mondani egy eladó amit ne tudnék megcsinálni. Ruházati v. iparcikk eladótól lehet megtudnék sokat, de az más tészta.
2011. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Adom az első hozzászólást!
2011. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Élelmiszerboltba megyek,de ruházati eladó a szakmám.
2011. jún. 10. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!