Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem kapok diákmunkát sehol?

Miért nem kapok diákmunkát sehol?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és a nyáron dolgozni szeretnék.

Nagyon sok diákszövetkezetnél érdeklődtem, de mindenhova csak 18 éven felüli diákokat keresnek.

Nem hinném hogy az az egy év olyan sok tapasztalatot jelente. Ezen kívűl meg sportolok, jó erőben vagyok, szóval fizikai munkát is tudok vállalni. Tavaly a sógoromhoz mentem dolgozni, mert tavaly sem találtam semmit. Idén már nem tudok odamenni.

Mit csináljak? Mc Donald's-ba nem akarok.


2011. jún. 5. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez van. Rengeteg felnőtt ember sem kap munkát, nemhogy egy diák. Diákszövetkezetbe lépj be esetleg, ott hátha könnybeben kapsz valamit.
2011. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
én is mindenhol bennt voltam Szegeden vagy 6 szövetkezetnél és várom a telefont hogy hívjanak :/ -.-"
2011. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Én mondtam nekik hogy bármit elvállalok csak ilyen hirdetési munkákat nem !!
2011. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is bármit elvállalnék a mekin kívűl. de már jelentkeztem ide-oda és még sincs semmi.
2011. jún. 5. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, egyetemista, mégsem kellek sehova sem. :( És elég idegesítő, hogy a szomséd 2 megye tele van munkákkal, nálunk meg soha semmi nincs, ha mégis akad egy munka, egyszerre lecsapják az ember kezéről. :/ Szerény vigasz, de tényleg nagyon nehéz. :( Azért sok sikert!
2011. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tudok ajánlani valamit bárhonnan végezhető, igazság szerint mellékereset, és semmilyen vackot nem kell eladni, de dolgozni kell vele sokat az tény...
2011. jún. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen kattints naponta x linkre baromsággal szerinted hagyd békén...
2011. jún. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a problémád a Mc Donald's-al? Ne vedd sértésnek, de ha tényleg dolgozni szeretnél nyáron akkor elmennél oda is.
2011. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát most van egy ideiglenes munkám, de ha utánanem találok nyárra egy állandót akkor csak a meki marad.
2011. jún. 17. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!