Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha teszveszen mégsem veszem...

Ha teszveszen mégsem veszem meg a leütött aukciót, olyan esetben eljárást indithatnak ellenem?

Figyelt kérdés
Leütöttem egy aukciót, de nem tudom kifizetni, mert közbe jött sok dolog, és ezt közöltem az eladóval, aki megfenyegetett hogy feljelent!Ebben az esetben mit tehet ellenem?Köszönöm előre is a normális válaszokat!
2011. jún. 2. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog eljárást indítani.Ha válaszoltál is neki, de legközelebb kalkulálj előre.
2011. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ.megvolt rá a pénz, csak a kislányom kórházba került és arra ment el muszáj voltam hozzányúlni, nem tudtam mit tenni.de ezt az eladó nem érti meg fenyeget még mindig .félek
2011. jún. 2. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor egy paraszt, már bocsánat.

Én biztos nem örjöngenék hogy ha ilyen dolog van és szólt is amásik fél. Visszatenném újra, vagy várnék ha még kell.


Ha érthetően megmondtad kultúráltan hogy mi a baj akkor ne foglalkozz vele, kapsze gy negatívat.

Amúgy beperelhet ha akar de többe kerülne neki, nincs ilyen hülye aki ezért feljelent.


Ne idegeskedj nem lesz bajod.

2011. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!