Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért kötekednek a postán...

Miért kötekednek a postán levélfeladásnál?

Figyelt kérdés
Eddig semmi gond nem volt. Mostanában viszont vagy elveszik, vagy nem a leveleimet. Teszveszen néha eladok babaruhákat,és úgy szoktam becsomagolni,hogy beteszem valamilyen nejlonba,vagy folpack-ba,és úgy a borítékba. Most azt találták ki,hogy csak bélelt borítékba lehet feladni. De másik postán meg szó nélkül elveszik az első megoldást is. Nem hinném,hogy sérül a tartalma, ha duplán van csomagolva.
2011. jún. 2. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük, ahány ház annyi szop@s ..

Amúgy a borítékok mérete is befolyásolja az árat, nem csak a súlya.. gondolom, nincs pénze a postának :)

2011. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

és igy mennyibe kerül a feladás? sztem tedd dobozba, aztán ugy menj oda h levélként elsőbbségivel szeretnéd feladni. multkor nekem 255 ft volt (pedig szép nagy doboz volt) előtte pedig 480 ft (mondjuk az meg kisebb volt nemtom miért lett drágább) de sztem ez egyáltalán nem sok érte.

próba cseresznye.

2011. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!