Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » ATM-ben hogyan lehet a címlete...

ATM-ben hogyan lehet a címletet kiválasztani?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de már annyiszor szerettem volna úgy felvenni pénzt, hogy kisebb címletekben kapjam, de sajnos mindig állnak mögöttem páran, és nem akarok vacakolni. Valamikor volt az OTP honlapján egy bemutató az automaták használatáról, de már nincs fenn.
2011. jún. 1. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy, de ha nem kerek összeget adsz meg, akkor biztosan lesz benne kisebb címlet. Pl. 9000 Ft esetén, "legrosszabb" esetben 1x5000 + 2x2000.
2011. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Sehogy.
2011. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet kiválasztani. Úgy van, hogy X napokon töltik fel az ATM-et, és amíg van benne minden címletből, addig úgy ad ki pénzt, hogy mindig a lehető legnagyobb címleteket használja fel. Tehát ha fel akarsz venni 80000-t akkor valószínűleg 4 db 20ezrest fogsz kapni, ha a 20ezres véletlen kifogyna, akkor már 10ezrest stb. Nekem anyum bankos, és úgy "tanította", hogy ha pl szükségem van kb 20ezer ft-ra, akkor írjak be 19000-t és akkor lesz minden féle címlet.
2011. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Gyanítom, hogy sehogy, de én is az első és harmadik kedves hozzászólók módszerét szoktam követni.
2011. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De igen lehet! És meg is van! A tranzakció kiválasztása után, mielőtt az összeg kiválasztása gombot megnyomnánk a képernyő tetején vannak a címletek! Csak azoknak akik azt írták, hogy ilyen nincs, és azoknak, akik velem együtt eddig nem tudták!
2011. jún. 16. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik banknál van? Mert az enyémnél biztosan nincs ilyen...
2011. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
OTP-nél van, és biztos, hiszen tegnap megtaláltam felvét közben. Eddig én is csak hallottam róla. De szerintem a többinél is lehet.Bár abban nem vagyok biztos.
2011. jún. 17. 06:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!